Vores medarbejdere som du kan møde

Som kunde har du som udgangspunkt den samme medarbejder. Men ved sygdom, ferie eller uddannelse vil du få besøge af en anden af vores medarbejdere. 

De medarbejdere som har et tlf. angivet er deres firmanummer, og du er som kunde altid velkommen til at kontakte den medarbejder som plejer eller som du ved skal komme, hvis du har en infomation de skal vide ifm. udførelsen af deres opgave.

Du kan også altid kontakte os på vores hovednummer som er Tlf. 9363 4545 eller hfs@HFSgroup.nu

Salg & Service

Peter - Virksomhedsejer - Tlf. 9363 4545 / 9282 4545 peter@HFSgroup.nu

INDOOR

IMG_6760(1)(1)
Karina -Serviceleder INDOOR Tlf. 6098 5585 karina@HFSgroup.nu
IMG_6761(1)
Christoffer - Serviceleder Regn. / medl. AMO medarb. Tlf. 6098 5588 christoffer@HFSgroup.nu
download
Mark - Rengøringsmedrbejder mark@HFSgroup.nu
IMG_6764(1)
Anja - Udd. Serviceass. Tlf. 6098 5587 anja@HFSgroup.nu
IMG_6767(1)
Brian - Servicemedarbejder Tlf. 9282 2044 brian@HFSgroup.nu
MonaG (2)
Mona G. - Rengøringsmedarbejder monag@HFSgroup.nu
Billede0222(1)
Lene J. - Rengøringsmedarbejder - lene@HFSgroup.nu
download
Nikoline - Rengøringsmedarbejder HFS@HFSgroup.dk
download
Ronni - Rengøringsmedrbejder HFS@HFSgroup.dk
download
Mona J. - Rengøringsmedarbejder monaj@HFSgroup.nu
download
Mie - Rengøringsmedarbejder / Afløser
Camilla
Camilla - Serviceass. elev
Rikke
Rikke - Serviceass. elev
Susan - Rengøringsmedarbejder

OUTDOOR

BrianA
Brian A. Serviceleder Outdoor - Tlf. 6098 5586 brianA@HFSgroup.nu
RonniJ
Ronni J - Servicemedarbejder - Tlf. 9363 4545 RonniJ@HFSgroup.nu