Vores medarbejdere som du kan møde

Som kunde har du som udgangspunkt den samme medarbejder. Men ved sygdom, ferie eller uddannelse vil du få besøge af en anden af vores medarbejdere. 

De medarbejdere som har et tlf. angivet er deres firmanummer, og du er som kunde altid velkommen til at kontakte den medarbejder som plejer eller som du ved skal komme, hvis du har en infomation de skal vide ifm. udførelsen af deres opgave.

Du kan også altid kontakte os på vores hovednummer som er Tlf. 9363 4545 eller hfs@HFSgroup.nu

IMG_6766(1)
Peter - Ejer af HFS Group Tlf. 9363 4545 peter@HFSgroup.nu
IMG_6760(1)(1)
Karina - Rengøringsmedarbejder Tlf. 6098 5585 karina@HFSgroup.nu
IMG_6761(1)
Christoffer - Reng. / Vinduespolering Tlf. 6098 5588 christoffer@HFSgroup.nu
IMG_6763(1)
Jane - Rengøringsmedarbejder Tlf. 6098 5586 jane@HFSgroup.nu
IMG_6764(1)
Anja - Serviceass. elev Tlf. 6098 5587 anja@HFSgroup.nu
IMG_6767(1)
Brian - Servicemedarbejder Tlf. 9282 2044 brian@HFSgroup.nu
download
Mona G. - Rengøringsmedarbejder monag@HFSgroup.nu
Billede0222(1)
Lene J. - Rengøringsmedarbejder - lene@HFSgroup.nu
82392327_2577530702369071_5909806876819718144_n(1)
Ronni - Rengøringsmedarbejder ronni@HFSgroup.nu
download
Jennifer - Rengøringsmedrbejder jennifer@HFSgroup.nu
download
Mona J. - Rengøringsmedarbejder monaj@HFSgroup.nu
download
Mie - Rengøringsmedarbejder / Afløser